АНТОНІВСЬКИЙ М`ЯСОКОМБІНАТ

Ми створюємо справжній український продукт, що відповідає європейським вимогам якості, зумівши об'єднати забуті традиції з новими технологіями. Сьогодні наш м'ясокомбінат є підприємством, яке оснащено згідно з останніми вимогами світових виробничих норм, а також безпеки. Ми докладаємо зусиль, щоб наша продукція викликала не тільки довіру, а також повагу і надію на довгострокове співробітництво з нашими партнерами і любов наших споживачів.

Наші досягнення

Про досягнення Антонівського м'ясокомбінату свідчить величезна кількість продажів нашого м'яса і субпродуктів найвищої якості, яке відповідає міжнародним стандартам виробництва харчових продуктів. Ми задаємо високі пріоритети підприємства в процесі виготовлення продуктів.

Співробітництво

Сутність нашої політики - прибуткове і взаємовигідне співробітництво. Ми створюємо програми співпраці і лояльності для інтеграції набутих знань і технологій в процес спільної роботи для отримання взаємовигідних високих результатів. Важливими критеріями партнерства є: непрекословно виконання зобов'язань, продукція високої якості, рекламна і маркетингова підтримка, а також, і це найголовніше, гнучка цінова політика.

Наші цілі:

Ми впевнені, що досягнемо цілей, тому що впевнено дивимося в майбутнє. У нас хороші перспективи і далекосяжні плани, завдяки злагодженій роботі фахівців нашого комбінату, постійному впровадженню новітніх технологій і вимогу ринку, знання переваг наших споживачів. Ми зможемо збільшити обсяги реалізації, підвищити ефективність праці і внести нові стандарти якості.